Novitus Next – kasy fiskalne naszych czasów

W porównaniu do jeszcze nie tak dawnej przeszłości, dzisiejsze technologie sprzedaży potrafią wręcz zaskakiwać swoją innowacyjnością. I nie chodzi tu jedynie o rozwijanie parametrów użytkowych czy dodanie kilku nowych funkcji. Mówimy o rozwiązaniach, które w śmiały sposób przełamują dotychczasowe standardy i kreują na nowo wizję współczesnych urządzeń fiskalnych. Tak właśnie jest w przypadku modelu Next, nowej kasy rejestrującej od firmy Novitus.

Połączenie, jakiego wcześniej nie było!

Jednym ze szczególnych rodzajów innowacji technologicznych, występujących na rynku fiskalnym, jest integracja różnych urządzeń w ramach jednej konstrukcji. Przykład? Terminal fiskalny, stanowiący skuteczne połączenie drukarki rejestrującej i komputera marki Intel. Pomijając szereg udogodnień, związanych z wystawianiem dokumentów, obsługą tych urządzeń oraz wyborem parametrów użytkowych, koncentracja tych 2 elementów była zdecydowanie trafionym pomysłem – w końcu to, co ogranicza drukarkę fiskalną, w przeciwieństwie do kasy, jest właśnie konieczność współpracy z komputerem. A zatem jedno urządzenie to mniej poskręcanych kabli, mniej zajmowanej przestrzeni, czyli większy komfort prowadzenia sprzedaży.

Novitus Next wydaje się być wynikiem pójścia o krok dalej, a to dlatego, że w tym przypadku kasa została połączona pod jedną obudową z tabletem. Tak więc urządzenie wciąż zajmuje niewiele miejsca, znakomicie prezentuje się wizualnie, ale przede wszystkim – określa nowe standardy obsługi technologii sprzedaży. Użytkownik modelu Next ma do dyspozycji zarówno tradycyjną klawiaturę, jak i obszerny ekran dotykowy. Sam konfiguruje panel, decydując, ile przycisków znajdzie się na pulpicie oraz jakie funkcje i kolory zostaną im przypisane. Ponadto, przedsiębiorca zyskuje dostęp do internetu, może przeglądać pocztę elektroniczną, korzystać z kalkulatora, kalendarza, spisu kontaktów etc.

Inne atrakcje wynikające z tej innowacji

Oczywiście, połączenie kasy i tabletu nie kończy się na konstrukcyjnej ciekawostce. Za tym rozwiązaniem idzie szereg nowoczesnych i praktycznych możliwości. Pierwszą z nich jest NoviCloud – aplikacja funkcjonująca w przeglądarce internetowej, pozwalająca przechowywanie ważnych danych w chmurze (np. elektronicznej kopii paragonów). Co więcej, umożliwia zarządzanie stanami magazynowymi, przesyłanie faktur, programowanie pozycji towarowych w trybie online z dowolnego miejsca. Należy dodać, że Novitus Next funkcjonuje na Androidzie – współpracuje z profesjonalnym programem sprzedażowym, ale i zapewnia sposobność ściągania dodatkowych, użytecznych aplikacji, które zwiększą efektywność sprzedaży w danej działalności. Nie trzeba chyba dodawać, że zatem standardy komunikacyjne to kolejny atut tej kasy?

Nieograniczona baza towarowa!

Tego też z pewnością wcześniej nie było. Owszem, poszczególne urządzenia fiskalne potrafiły bić rekordy wysokości wspomnianego parametru (np. 1 000 000 PLU), niemniej jednak nigdy nie doszło jeszcze do całkowitego zniesienia barier w tym aspekcie obsługi technologii sprzedaży oraz prowadzenia działalności handlowej. To stwarza ogromną swobodę i szerokie możliwości zwłaszcza tym przedsiębiorstwom, które dziś nie mają jeszcze sprecyzowanych planów, natomiast prawdopodobnie będą rozwijać biznes oraz swoją ofertę.

To jedynie garść informacji na temat kasy fiskalnej Novitus Next, a urządzenie ma sporo do zaoferowania! Jesteście głodni szczegółów na jego temat? Zapraszam do uważnej lektury opisu produktu – oraz wymiany zdań w komentarzach na temat jego specyfiki.

Jedna odpowiedź do “Novitus Next – kasy fiskalne naszych czasów”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wpisz CAPTCHA *