Posnet Ergo, czyli kasa fiskalna odbiciem Twojego przedsiębiorstwa

Jakie obawy potrafią towarzyszyć wyborowi kasy fiskalnej? Czy będzie odporna na intensywną eksploatację, czy będzie posiadała odpowiednie parametry użytkowe i potrzebne funkcje oraz czy będzie dostatecznie prosta w obsłudze – to tylko niektóre przykłady, dotyczącego poszczególnych aspektów technologii sprzedaży. Ale możemy mówić również o naczelnym dylemacie, który brzmi: czy urządzenie okaże się skuteczne też w przyszłości? Co jeśli profil firmy ulegnie pewnym zmianom?

W końcu rozwiązania, które wybieramy, są odzwierciedleniem potrzeb naszego biznesu w konkretnym momencie – w momencie zakupu urządzenia fiskalnego. Tymczasem działalność handlowa, rozciągnięta w czasie, może ulegać różnych przeobrażeniom. Czy jednak wobec tych przemian urządzenie zawsze będzie skuteczne? Według firmy Posnet tak właśnie może być z kasą fiskalną Ergo.

Kasa Ergo – reprezentantka współczesnych technologii sprzedaży

Przede wszystkim, kasie fiskalnej Ergo nie brakuje niczego, co powinny posiadać współczesne, nowoczesne technologie sprzedaży. Została ona wyposażona w przejrzyste, podświetlane ekrany oraz sprawny, prosty w obsłudze mechanizm drukujący, umożliwiający wystawianie paragonów i faktur VAT z dowolną grafiką, kodami kreskowymi i QR. Ergo posiada też bardzo szczelną i solidną obudowę, odporną na wnikanie pyłu, kurzu i wilgoci. No i trzeba przyznać, że pod względem designu również prezentuje się znakomicie. W rezultacie, uzyskujemy w ten sposób kasę fiskalną, która sprawdzi się zarówno w eleganckich miejscach (biura kancelarii, gabinety lekarskie, salony kosmetyczne itp.), jak i w tych o nieco trudniejszych warunkach pracy (warsztaty samochodowe, punkty gastronomiczne) – zarówno przy sprzedaży stacjonarnej, jak i handlu mobilnym.

Asortyment i komunikacja, czyli wybór rozwiązań zależy od Ciebie

Podatnik, który decyduje się na Ergo, już przy samym zakupie ma przed sobą dość szeroki wybór rozwiązań. Po pierwsze, jest w stanie określić, który wariant bazy towarowej zostanie wdrożony: 4000, 6000 czy 8000 PLU. Dodatkowo, od niego zależy, czy standardowe rozwiązania w zakresie komunikacji (złącze USB, obsługa szuflady na pieniądze) zostaną wzbogacone o jeden z 3 modułów rozszerzeń (I – USB, 2 RS232, II – USB, 2 RS232, WiFi, Bluetooth, III – USB, 2 RS232, modem 3G). Ale to jeszcze nie wszystko. Nawet jeśli przedsiębiorca wybierze tańsze opcje, a za jakiś czas jego firma będzie się domagała kolejnych rozwiązań, podatnik zachowa możliwość uzupełnienia zakupionego urządzenia o brakującą liczbę pozycji towarowych (w ramach opisanych wyżej granic) oraz interfejsy do połączeń bezprzewodowych. W ten sposób technologia sprzedaży potrafi podążać w ślad za biznesem – jego rozwojem i zachodzącymi w nim zmianami.

Jesteście ciekawi, co jeszcze ma do zaoferowania ten model? Zobacz Posnet Ergo w akcji!

Jedna odpowiedź do “Posnet Ergo, czyli kasa fiskalna odbiciem Twojego przedsiębiorstwa”

  1. wbrew pozorom, okazuje się, że kasie fiskalnej nie potrzeba wiele, aby spełniała oczekiwania wielu rodzajów działalności – trochę w kwestii wytrzymałości, odpowiednie wymiary, trochę ładnego designu i najważniejsze funkcjonalności 🙂 ale fajnie, że Ergo można jeszcze precyzyjniej dostosować do biznesu, i to na różnych jego etapach – myślę, że jeśli chodzi o „fiskalne dylematy”, jest to strzał w 10.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wpisz CAPTCHA *