Drukarka fiskalna Trio – co tym razem ma do zaoferowania firma Posnet?

Firma Posnet to producent technologii sprzedaży, który lubi zaskakiwać. A przy tym wydaje się mieć dość spójną koncepcję, jeśli chodzi o kolejne urządzenia wypuszczane na rynek fiskalny. Wystarczy spojrzeć na parę modeli: Mobile HS EJ i Temo HS EJ, Revo czy też Ergo. Na czym polega ich wspólny mianownik? Charakterystyczny, elegancki design oraz innowacyjne cechy, które poszerzają możliwości kas i drukarek fiskalnych. Czy tak samo jest z najnowszą propozycją – Posnet Trio? Sprawdźmy sami.

Zupełnie nowe możliwości dla stanowiska pracy

Tego, że drukarka fiskalna Trio oferuje wysokie standardy użytkowe, łatwo się domyślić – nie są one jednak dzisiaj szczególną nowością. Warto więc skupić się na rozwiązaniach, których wcześniej nie było. A w przypadku urządzenia marki Posnet dotyczą one też kwestii konstrukcji i co za tym idzie – dostosowania technologii do przestrzeni pracy. Drukarka przypomina kształtem niedużą piramidkę, o wymiarach 108 x 123 x 169 mm i wadze zaledwie 0,7 kg. Jak łatwo się zatem domyślić, Trio jest w stanie odnaleźć się nawet na bardzo małym stanowisku obsługi klientów. Co więcej, drukarkę można wyposażyć w specjalny uchwyt na tablet – dzięki temu przedsiębiorca jest w stanie uzyskać zgrabne urządzenie na kształt terminala komputerowego, w którego podstawie znajduje się model marki Posnet.

Znakomicie współpracuje z urządzeniami peryferyjnymi

Model Trio został wyposażony w typowe wejście USB, które umożliwia płynną współpracę z komputerem i jednoczesne zasilanie urządzenia fiskalnego. Zastosowane gniazdo Posnet Multiport pozwala także na łatwą rozbudowę drukarki o dodatkowe rozwiązania, np. złącze RS-232 bądź moduł Bluetooth do bezprzewodowej wymiany danych. Ale jeśli dla kogoś opcje te są niewystarczające – producent pomyślał również o dodatkowych 3 wariantach rozszerzeń w zakresie komunikacji. I podobnie, jak to miało miejsce przy modelu Ergo, interfejsy można wybrać przy zakupie urządzenia lub doposażyć drukarkę na dalszych etapach prowadzenia działalności handlowej. Tak więc możliwości jest dużo, a przedsiębiorca jest w stanie zadecydować, które z nich i kiedy najlepiej posłużą jego działalności handlowej.

Wielozadaniowa drukarka fiskalna z funkcją bileterki

Jedno z zasadniczych pytań odnośnie nowego modelu marki Posnet brzmi: gdzie sprawdzi się ta drukarka? Jej gabaryty sprawiają na pewno, że można ją zastosować zarówno w mniejszych, jak i większych punktach handlowych. Odporność urządzenia na intensywną eksploatację kwalifikuje też Trio do pracy w działalnościach gastronomicznych, zaś stylowy wygląd – do obsługi klientów w przestrzeniach biurowych, salonach kosmetycznych etc. Jednak to nie wszystko, co model marki Posnet jest w stanie zaoferować. Przedsiębiorca ma szansę zamówić drukarkę z funkcją bileterki. Dzięki niej możliwe będzie wystawianie szeregu nowych dokumentów: biletów normalnych, ulgowych, okresowych, miesięcznych itd., z uwzględnieniem obowiązujących zniżek. Dlatego zdecydowanie da się powiedzieć, że wielozadaniowość to jeden z podstawowych atutów Trio.

To tylko część informacji na temat nowego, efektywnego urządzenia rejestrującego sprzedaż. Kliknij aby dowiedzieć się więcej o drukarce fiskalnej Posnet Trio!

Jedna odpowiedź do “Drukarka fiskalna Trio – co tym razem ma do zaoferowania firma Posnet?”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wpisz CAPTCHA *