Drukarki fiskalne online Posnet – dla różnych typów działalności

Czołowe marki związane z technologiami sprzedaży wyróżniają się nie tylko tym, że dostarczają na rynek wysokiej jakości, sprawdzone, wydajne urządzenia rejestrujące. Istotny jest też fakt, że oferują one naprawdę szeroki wybór rozwiązań dla biznesu, znakomicie sprawdzających się w różnych branżach i rodzajach przedsiębiorstw. Idealnym przykładem tego stanu rzeczy są drukarki rejestrujące od Posnet, również w standardzie online. Oto 2 przykłady popularnych modeli dla działalności stacjonarnych oraz mobilnych.

Posnet Thermal XL2 Online

Biorąc pod uwagę drukarki rejestrujące marki Posnet, trzeba zaznaczyć, że modele z serii Thermal od dawna są obecne na rynku technologii sprzedaży. I w zasadzie równie długo cieszą się uznaniem, bowiem wielokrotnie potwierdzały swoją wydajność, odporność na intensywną eksploatację, funkcjonalność oraz szerokie zastosowanie. „Zgodny z tradycją” wydaje się pozostawać model Posnet Thermal XL2 Online. Poza rozwiązaniami potrzebnymi do prawidłowej komunikacji internetowej z Centralnym Repozytorium Kas, urządzenie oferuje atrakcyjny i praktyczny zestaw możliwości dla niejednej działalności stacjonarnej. Zacznijmy od tego, że sama konstrukcja drukarki fiskalnej Posnet Thermal XL2 Online posiada atuty godne odnotowania. Solidna, a zarazem niewielkich gabarytów obudowa, utrzymana w estetycznym designie, dobrze odnajduje się nawet na dość ograniczonych przestrzennie stanowiskach obsługi klientów. A to nie wszystko. W przypadku drukarki fiskalnej Posnet Thermal XL2 Online istnieje również możliwość wyboru jednego z kilku wariantów wyświetlacza. Dzięki temu użytkownik jest w stanie w pełni dostosować urządzenie do miejsca pracy, tak, by korzystanie z niej było jak najwydajniejsze i jak najwygodniejsze. Jednak nie sama konstrukcja i wyświetlacz decydują o atrakcyjności tego modelu od Posnet. Jeśli chodzi o jego parametry i funkcje, urządzenie może się pochwalić np. naprawdę wydajną technologią wydruku. Posnet Thermal XL2 Online wystawia paragony, faktury VAT oraz inne dokumenty z prędkością aż 47 linii na sekundę. Dodatkowo, mechanizm termiczny posiada obcinacz, jest niezwykle prosty w obsłudze oraz może korzystać z rolek papieru o szerokości 57 bądź 80 mm. Warto też wspomnieć, że drukarka fiskalna Posnet Thermal XL2 Online jest w stanie współpracować z bazą towarową, która posiada do 250 000 zdefiniowanych w programie sprzedażowym pozycji PLU.

Posnet Temo Online

Trzeba przyznać, że jeśli chodzi o połączenie takich pojęć, jak „drukarka fiskalna”, „online” i „mobilność” – ten model nie ma sobie równych. A przynajmniej w kontekście rozwiązań konstrukcyjnych. Nie da się bowiem zaprzeczyć, że choć upłynęło sporo czasu, zmodernizowane urządzenie rejestrujące Posnet Temo Online (podobnie, jak wcześniejsza, offline’owa wersja) to wciąż najmniejsza technologia tego typu dostępna na polskim rynku. Jej wymiary to zaledwie 128 x 46 x 86 milimetrów. Oznacza to, że Temo Online z powodzeniem zmieści się w niejednej kieszeni odzieży, nie mówiąc już o damskiej torebce czy też samochodowym schowku. Zgrabna, stylowa i poręczna konstrukcja drukarki fiskalnej charakteryzuje się też tym, że mało waży – raptem 360 g. Wszystko to sprawia, że urządzenie rejestrujące wprost idealnie nadaje się dla działalności mobilnych. Ale znakomicie spełni swe zadania stacjonarnie, odnajdując się nawet na najmniejszych stanowiskach obsługi klientów. Tym bardziej, że ten model, mimo małych gabarytów, ma dużo do zaoferowania w zakresie funkcjonalności. Drukarka fiskalna Posnet Temo Online może choćby obsłużyć zdefiniowaną w programie sprzedażowym bazę towarową o pojemności do 100 000 pozycji PLU. Oprócz zapewnionej współpracy internetowej z CRK oraz wyposażenia w pamięć chronioną, drukarka fiskalna posiada też sprawny, łatwy w obsłudze mechanizm drukujący, wystawiający dokumenty także z dodatkowymi treściami – np. grafiką, kodami kreskowymi (także dwuwymiarowymi) lub NIP-em nabywcy. Należy też zaznaczyć, że – jak przystało na mobilną drukarkę fiskalną – Temo Online dysponuję wydajnym akumulatorem, świetnie sprawdzającym się w sytuacji pracy poza zasilaniem sieciowym.

Jedna odpowiedź do “Drukarki fiskalne online Posnet – dla różnych typów działalności”

  1. jest wiele interesujących urządzeń Posnet, ale faktycznie – gdy widzi się Temo to drukarka ta zapada w pamięć. z drugiej strony jeśli się zapyta użytkowników technologii sprzedaży o solidne wydajne urządzenie fiskalne to myślę, że nieraz padnie odpowiedź: thermal. cóż, dobre zestawienie 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wpisz CAPTCHA *